Kobylanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
245 000 PLN
Cena za m2
212,31 PLN
Powierzchnia działki
1 154 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT24454

Opis nieruchomości

Działka położona w Kobylance 25 km od centrum Szczecina (około 25 minut jazdy samochodem, ok. 10 minut od Stargardu Szczecińskiego), od jeziora oddzielona jest lasem, przylega do lasu, w pobliżu miejscowości Jęczydół. Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 1154 m2. Sąsiaduje z działką o powierzchni 680 m2, którą można dokupić za 50.000 zł. Działka jest w kształcie prostokąta. Możliwość usytuowania domu w sposób umożliwiający nasłonecznienie ogrodu od strony południowej, wjazd na działkę od północy i od południa.
Na teren uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i działki są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne z garażem, teren zabudowany nie może przekraczać 25% powierzchni działki, budynek do dwóch kondygnacji w tym druga jako poddasze użytkowe, max wysokość budynku 7,0 m, dach dwu - lub wielospadowy. Działka bez linii napowietrznych i słupów (na zdjęciu sprzed demontażu), na części mniejszej działki znajduje się rów. Można kupić dwie lub jedną.
W chwili obecnej woda, gaz, kanalizacja miejska i energia. Użytki Bp-R V, Bp-Lz V kl., w-R V kl. w-Lz V kl. Udział w drodze wewnętrznej dodatkowo 1000 zł.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 7
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej