Kołbaskowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
291 600 PLN
Cena za m2
240 PLN
Powierzchnia działki
1 215 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT24055

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1215 m2 położona w Kołbaskowie. Dla terenu został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, wg którego przewidziana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wysokość zabudowy do 9 m - dwie kondygnacje nadziemne, dachy symetryczne, co najmniej 2 -spadowe, maklsymalna powierzchnia zabudowy do 20%, powierzchnia biologicznie czynna min. 60 %.
Dojazd do działki drogą asfaltową. Uzbrojenie: Gaz, prąd, woda, kanalizacja w drodze obok działki.
Kołbaskowo – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, na Wzniesieniach Szczecińskich. Miejscowość jest siedzibą gminy Kołbaskowo. Położona jest w odległości 10 km od Szczecina przy dawnym przejściu granicznym Kołbaskowo-Pomellen z Niemcami.
Przez wieś przebiega droga krajowa nr 13 na odcinku Szczecin – Kołbaskowo – Rosówek dalej do Schwedt/Oder, zaś w pobliżu autostrada A6 Szczecin – Berlin przy której znajdowało się przejście graniczne.
Przez wieś biegną trasy autobusowe komunikacji miejskiej zapewniające wygodne połączenie z pobliskim Szczecinem:
Linia 70 (od 2012 roku): Pargowo - Kamieniec - Moczyły (1) lub Rosówek (2) - Kołbaskowo - Siadło Górne - Siadło Dolne - Kurów - Ustowo - Szczecin (Urząd Miasta).
Linia 81 (od 2004 roku): Przecław - Warzymice - Szczecin (Plac Kościuszki).
MOŻNA DOKUPIĆ SĄSIEDNIĄ DZIAŁKĘ.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej