Siadło Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
181 710 PLN
Cena za m2
135 PLN
Powierzchnia działki
1 346 m2
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
30
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT23772

Opis nieruchomości

Działka 1346 m2 w miejscowości Siadło Dolne. Teren ten jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolno stojącą. Powierzchnia zabudowy działki 30%, powierzchnia biologicznie czynna min. 40%. Dopuszcza się budowę garaży i budynków gospodarczych dobudowanych oraz jako odrębne obiekty. Max. wysokość 9,5 m do kalenicy, dwie kondygnacje nadziemne. Druga kondygnacja w poddaszu przy max. wysokości ściany kolankowej 1,5 m. Dachy symetryczne, dwuspadowe.
Kąt nachylenia dachu min 30 stopni max 40 stopni. Do ceny należy doliczyć podatek VAT i opłatę za udział w drodze. Zostały wydane warunki na dostawę energii elektrycznej i od kwietnia będzie możliwość przyłączenia, gaz w drodze asfaltowej.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej