Załęże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
150 000 PLN

Działka w Żelewie 56 km od Szczecina z dogodnym dojazdem S3, 180 m od jeziora Sitno w kształcie prostokąta przylegającego krótszym bokiem do drogi wzdłuż jeziora. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową -domy wolno stojace, niepodpiwniczone. Powierzchnia zabudowy 25%. Wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 8,5 m, gospodarczych do 5,0 m. Dachy symetryczne - kąt nachylenia 25 - 45%. Powierzchnia biologicznie czynna min. 60% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działek 1000 m2, szerokość frontu - 20 m. Miejsca postojowe w granicach własnych działek. Zaopatrzenie w wodę z istniejącej sieci wodociągowej. Energia elektryczna z istniejącej sieci energetycznej.

  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu