Kobylanka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN

Bardzo atrakcyjna działka w kształcie prostokąta przy torach kolejowych z rampą, w odległości ok 300 m. W Studium Kierunków i Rozwoju funkcja przemysłowo - składowa. Dojazd drogą asfaltową, obok uzbrojenie w wodę i energię elektryczną. W pobliżu droga krajowa 10. Bardzo atrakcyjna oferta z uwagi na bardzo przyjazne dla inwestorów nastawienie prężnie rozwijającej się gminy Kobylanka. Na terenie gminy szybko przebiega uzbrajanie w gaz i kanalizację. Obecnie działka graniczy z lasem, jest płaska, sucha z bardzo niewielką ilością drzew (mniej niż 5% jest porośnięte drzewami). Możliwość dokupienia 3 ha przylegających do działki. Wzdłuż działki powstanie w niedalekiej przyszłości nowa droga, pomiędzy torami kolejowymi, a działką, obecnie jest to droga gruntowa. Polecam.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu