Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
151,63 PLN
Powierzchnia działki
1 319 m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
40
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT23550

Opis nieruchomości

Dobra Szczecińska blisko ul Granicznej bliżej Urzędu Gminy Dobra niż Mierzyna działka budowlana 1319 m2. Prostokąt o szerokości 33 m i długości 40 m. Nieprzekraczalna linia zabudowy 7 m od granicy z drogą. W zawiązku z tym do zabudowy pozostaje kwadrat o boku 33 m. Media: woda i kanalizacja na działce, gaz w drodze przy działce, energia elektryczna ZK na działce. Wystawa ogrodu od południa. Teren płaski. Bezpośrednio nad działką brak przewodów elektrycznych nad nią. Wydano aktualną decyzję o warunkach zabudowy, która przewiduje możliwość wybudowania dwóch budynków mieszkaniowych jednorodzinnych z wiatami garażowymi. Lub jednego. Maksymalna powierzchnia zabudowy - 17 %, licząc bez wiat garażowych, szerokość elewacji frontowej 11 m do 18 m, dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 30 - 45 stopni. Wysokość do kalenicy 6 do 8,5 m od poziomu terenu, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%, realizacja minimum dwóch miejsc postojowych dla każdego lokalu mieszkalnego. Woda na działce (wodomierz), kanalizacja sanitarna na działce, wody opadowe - studnia chłonna lub zbiornik retencyjny, ZK na działce i gaz w drodze dojazdowej. Wykonane badania geologiczne. Korzystne warunki geotechniczne. Użytek RIVa. Dostęp do drogi publicznej zapewniony poprzez służebność w drodze dojazdowej. Dojazd do działki drogą asfaltową i około 100 m drogą żwirową, w której właściciel działki posiada udział. Polecam z uwagi na lokalizację, możliwość szybkiego przystąpienia do budowy.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej