Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Cena za m2
329,92 PLN
Powierzchnia działki
3 031 m2
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
77
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT24021

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną 3031 m2 w gminie Dobra z pozwoleniem na budowę (wraz z dziennikiem budowy). Cena działki 615 tys. zł, projekt bez dodatkowych kosztów. Działkę można podzielić na 3 mniejsze. Projekt zakłada wybudowanie 3 domów dwukondygnacyjnych o pow. 180 m2. Pow. zabudowy 16%.
Działka regularna, prostokątna, płaska o wymiarach 39m*77 m. Bardzo dobre warunki geologiczne (zrobione badania geotechniczne)
W sąsiedztwie ładne domy jednorodzinne.
Na działce skrzynka ZK, woda (ujęcie własne studnia na działce), gaz na granicy działki (wydane warunki przyłączy). Ścieki odprowadzane do zbiornika bezodpływowego lub biologicznej oczyszczalni. Działka w niedalekiej odległości od planowanej obwodnicy i węzła Dobra.
Bardzo dobry i wygodny dojazd do centrum Szczecina.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej