Barnisław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
589 280 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia działki
7 366 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
FKT23913

Opis nieruchomości

Działka rolna o powierzchni 7366 m2 położona w Barnisławiu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na granicy działki w drodze wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Na sąsiednich działkach zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Barnisław, wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, w odległości 12 km na południowy zachód od Szczecina. Przez wieś biegnie trasa autobusowa komunikacji miejskiej zapewniająca wygodne połączenie z pobliskim Szczecinem. Działak ma dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
Istnieje dodatkowa możliwość zakupu jeszcze 3 działek w Barnisławiu.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej