Szczecin, Śmierdnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
825 000 PLN
Cena
825 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia działki
27 500 m2
Szerokość działki (mb.)
95
Długość działki (mb.)
290
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Numer oferty
FKT23105

Udostępnij

Działka 2,75 ha pod inwestycję w bardzo ładnej lokalizacji. Położona w odległości kilkudziesięciu metrów od zabudowań istniejących. Niedaleko zabudowa jednorodzinna. Część działki na wzniesieniu z pięknymi widokami na okolicę, potem działka ulega obniżeniu i graniczy z lasem. Piękne i spokojne miejsce. Prąd na działce, jednak niezbędna jest budowa transformatora. Użytki R IVa - 0,9 ha, R IVb 0,51 ha, R V - 0,69 ha, R VI - 0,16 ha, Ps V 0,49 ha. Dojazd z dwóch stron drogą gruntową przez tereny zabudowane i zalesione. Przy zjeździe na drogę przystanek komunikacji miejskiej autobusowej. Wielkość działki pozwala na usytuowanie dowolnego budynku. Doskonała inwestycja pod solary, lub pod rezydencję.

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu