Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
85 000 PLN
Cena za m2
108,01 PLN
Powierzchnia działki
787 m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
39
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT23553

Opis nieruchomości

Rurzyca - Dobroszyn. Działka budowlana 787 m2 położona wśród nowo budowanej i starszej zabudowy wolno stojącej, jednorodzinnej, 100 m od lasu. Wymiary: 20 m szerokości, 40 m długości. Nad działką brak linii wysokiego napięcia. Uzbrojona, na działce woda, kanalizacja sanitarna i deszczowa, energia elektryczna, gaz w drodze. Wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę domu wolno stojącego, jednorodzinnego, wskaźnik powierzchni zabudowy do 35%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, szerokość elewacji frontowej 10 - 18 m, odległość od frontowej granicy działki 6 m, 2 kondygnacje naziemne, druga już w poddaszu, odległość do kalenicy max 8,5 m, dostęp do drogi publicznej. Odległość od centrum Szczecina 24 km, średni czas przejazdu 33 minuty. Około 1 km od stacji kolejowej Rurka. Bardzo interesująca propozycja, dobry dojazd do Szczecina, odległość od ulicy Goleniowskiej około 300 m.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej