Załęże

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
148,51 PLN
Powierzchnia działki
909 m2
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FKT24455

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka w malowniczej miejscowości liczącej 200 osób ok. 100 m od jeziora Sitno w pobliżu XIX - wiecznego Kościoła. Dojście drogą utwardzoną do brzegu jeziora ogólnodostępnego, gmina zaplanowała utworzenie plaży. Obecnie jest, ale niezagospodarowana. Dojazd ze Szczecina zajmuje 50 minut z centrum Szczecina. Dla terenu, na którym znajduje się nieruchomość obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie, z którym są to tereny mieszkalno- usługowe. Dopuszcza się realizację wolnostojącego budynku usługowego pod warunkiem zachowania 60% powierzchni tych usług w stosunku do powierzchni wszystkich zabudowań na terenie nieruchomości. Forma zabudowy wolno stojąca, do 2 kondygnacji nadziemnych, gdzie ostatnia kondygnacja zlokalizowana będzie w dachu stromym. Dopuszcza się podpiwniczenie budynku. Wysokość zabudowy maksymalnie 10 m. Dach stromy, symetryczny dwu - lub wielospadowy, kąt nachylenia 35 do 45 stopni, dla budynków gospodarczych i garażowych dopuszcza się zastosowanie dachu płaskiego lub jednospadowego o kącie nachylenia połaci dachowych do 20 stopni z dowolnym usytuowaniem kalenicy w stosunku do działki drogowej. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 50 % powierzchni działki, min powierzchnia biologicznie czynna 15 %. Ograniczenie ilości kolorów budynków do trzech z dopuszczeniem cegły klinkierowej, na cokole obiektu, ograniczenie kolorów połaci dachowej do czerwonej, brązowej i grafitowej. Ze względu na graniczenie wsi z obszarem NATURA 2000 we wsi obowiązuje zakaz przedsięwzięć mogących powodować degradację środowiska, zakaz chowu i hodowli zwierząt Działka pomiędzy istniejącą zabudową wiejską, niedaleko kościoła. Działka pusta, wszystkie media przy działce za wyjątkiem gazu. Jest woda, energia elektryczna, kanalizacja. Kształt trapezu. Wjazd na działkę od strony północnego zachodu. Miejscowość spokojna, w pobliskim Tetyniu 3 sklepy, dojazd do szkoły w Kozielicach zapewnia dzieciom autobus szkolny. Miejscowość kilka kilometrów od zjazdu na S3. Nad jeziorem wiele domków rekreacyjnych. Połączenie z Pyrzycami autobusowe.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej