Kołbaskowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 885 814 PLN
Cena za m2
192,43 PLN
Powierzchnia działki
9 800 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Numer oferty
FKT24078

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w Kołbaskowie przy węźle komunikacyjnym (rondo "biszkoptowe") - Autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 13. Powierzchnia łączna 9800 m2, składa się z 2 działek (7000 m2 + 2800 m2). Grunt klasy IVa.
Dla działek nie został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego określenie sposobu zagospodarowania i warunków zabudowy terenu jest możliwe w drodze decyzji o warunkach zabudowy.
W bezpośrednim sąsiedztwie działki wg mapy zasadniczej znajdują się sieci: kanalizacyjna, wodociągowa, energetyczna, gazowa, telekomunikacyjna. Na bazie koncepcji architektonicznej można określić zapotrzebowanie i złożyć wnioski do zarządców o wydanie warunków technicznych przyłączeniowych.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej