Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
23,36 PLN
Powierzchnia
107 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1990
Numer oferty
FKT24488

Opis nieruchomości

Lokal biurowy dostępny od zaraz, już bez mebli, pomalowany na biało. Położony w nowym budynku, składający się z czterech pomieszczeń biurowych, 3 pomieszczenia o pow. 33,2 m2. Czynsz 2500 zł, dodatkowo prąd, ogrzewanie, możliwy internet. Wymagana kaucja trzymiesięczna. Z klatki schodowej wejście do pokoju, a z niego do dwóch następnych w amfiladzie oraz z klatki schodowej wejście do łazienki 8 m2 z dwiema toaletami. W łazience, holu i korytarzu terakota na podłodze, w pokojach nowe panele. 3 klimatyzatory, po jednym w każdym pokoju. Okna PCV z żaluzjami przeciwsłonecznymi. Bezproblemowy parking na terenie ogrodzonej posesji. Lokalizacja korzystna blisko drogi szybkiego ruchu na Stargard Szczeciński. Na terenie znajduje się duży plac manewrowy. Budynek dobrze się prezentuje. Umeblowany pokój na zdjęciu ptrezentuje potencjał lokalu i przykładowe umeblowanie.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej