Szczecin, Pomorzany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
107 m2
Piętro
0

Lokal biurowo - usługowy położony na parterze jednopiętrowego budynku na pograniczu Gumieniec i Pomorzan w Szczecinie. Powierzchnia lokalu 107 m2 powierzchnia typu open space, zaplecze socjalne ( m.in. łazienka w glazurze i terakocie z umywalką). Ściany w gładzi malowane na biało, na podłodze panele. Wejście z poziomu zerowego. Okna PCV. Przed lokalem dwa miejsca postojowe przynależne do lokalu. Ponadto bezproblemowe parkowanie samochodów przez klientów /nie ma płatnej strefy/. Czynsz najmu wynosi 3000 zł miesięcznie plus koszta zużycia mediów.

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak
Jolanta Wolska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu