Szczecin

Drzetowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 500 PLN
Cena za m2
50,40 PLN
Powierzchnia
168,65 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1962
Numer oferty
FKT20790

Opis nieruchomości

Lokal dwupoziomowy (parter i piwnica) położony na styku dwóch osiedli domów wielorodzinnych w pobliżu skrzyżowania z przystankami komunikacji miejskiej łączącej północne i południowe dzielnice Szczecina, w pobliżu obwodnicy śródmiejskiej. Na parterze powierzchnia typu open space z dużą salą o powierzchni łącznie 122 m2. Dodatkowo piwnica o powierzchni 46,65 m2. Nie ma możliwości wynajmu oddzielnie. Duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy z poziomu zerowego. W obiekcie poza proponowanym lokalem są inne lokale usługowe i placówki użyteczności publicznej. Niedaleko szkoła i małe centrum handlowe. Duży przepływ pieszych. bezproblemowe parkowanie.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej