Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 PLN
Cena za m2
32,33 PLN
Powierzchnia
232 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2006
Numer oferty
FKT24491

Opis nieruchomości

Oferujemy nieruchomość, w Śródmieściu Szczecina (Stare Miasto) – klimatyczna piwnica z zachowanymi elementami starego muru. Lokal o powierzchni 232 m2 znajduje się w budynku mieszkalno-usługowym oddanym do użytkowania w 2006 roku. Nieruchomość położona jest w strefie centralnej Szczecina, w strefie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.
Jest to ulica o charakterze usługowym. Znajdują się przy niej: skrzydło klubu “13 MUZ”, szkoła muzyczna czy też Pałac pod Globusem siedziba Akademii Sztuki.
Obiekt monitowany systemem kamer telewizji przemysłowej. Przeznaczenie rejonu Placu Orła Białego: centralna część Szczecina. Plac ma stanowić otwartą przestrzeń miejską, na której organizowane będą imprezy oficjalne, okolicznościowe, jarmarki weekendowe i sezonowe, koncerty, targi kwiatowe, spotkania mieszkańców, działania plastyczne, występy teatrów ulicznych, muzyków itp.
Lokal opomiarowany oraz okablowany:
- system wentylacji mechanicznej wyciągowej,
- instalacja oświetlenia ewakuacyjnego,
- instalacja alarmowa.
Wynajem na działalność gastronomiczną. Lokal wyposażony w podstawowe sprzęty AGD - kuchnia gazowa, zmywarki, okap, lodówki, stoły gastronomiczne, zlewozmywaki oraz wyposażenie sali - stoły i krzesła.
Lokal odebrany, ważne pozwolenie na użytkowanie.
Ogrzewanie, Z.W. i C.W. z sieci miejskiej. Lokal do wynajmu od zaraz.

Wymagana kucja dwumiesięczna.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej