Szczecin

Świerczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 200 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2009
Numer oferty
FKT24026

Opis nieruchomości

Do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowe na II piętrze nowo wybudowanego, nowoczesnego budynku II piętrowego. Inwestycja z możliwością dostosowania oferowanych powierzchni pod potrzeby konkretnego najemcy przy wynajmie długoterminowym. W budynku znajduje się winda, jest założona klimatyzacja i rozprowadzone wszystkie niezbędne instalacje, w tym internetowa, telefoniczna. Wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Na piętrze w częściach wspólnych zaplecze socjalne. Ściany maksymalnie przeszklone, na podłodze kamień naturalny, sufity podwieszane.
I Piętro wg projektu 6 pomieszczeń biurowych o pow. użytkowej 70 m2 + 50 m2 części wspólne (korytarz i zaplecze socjalne), aktualnie otwarta przestrzeń. Możliwość wynajmu większej powierzchni.
Budynek monitorowany, ochrona. Przed budynkiem miejsca parkingowe. W cenie wynajmu uwzględniono media: prąd, zużycie wody, wywóz śmieci, koszty ogrzewania. Czynsz wynajmu 60 zł/m2 + VAT. Wynajem może być na czas określony. Wysokość kaucji uzależniona od okresu wypowiedzenia np. 1 miesiąc wypowiedzenia kaucja 7000 zł. Dostosowanie powierzchni po stronie Wynajmującego przy umowach wieloletnich. Doskonałe miejsce na przedstawicielstwo firm, biura architektoniczne, projektowe, siedzibę konsorcjum itp. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej tramwajowej Linii 8 i 10 oraz autobusowej linii 67.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 400
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Małgorzata Stankiewicz Bartz

Telefon:
501750242
Telefon:
914893663
E-mail:
malgosia@faktoria.szczecin.pl
Numer licencji:
151

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej