Szczecin, Zdroje

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na II piętrze budynku wielorodzinnego w prawobrzeżnej części Szczecina.
Pokoje 16 m2, 14 m2, 10 m2 w tym jeden przejściowy, kuchnia 8 m2. Łazienka w wc w nowej glazurze i terakocie z kabiną prysznicową i umywalką. C. o. gazowe - nowe. Świeżo po kapitalnym remoncie. Nowe instalacje elektryczne, armatura sanitarna, płytki ceramiczne, lampy, drzwi, okna PC . Kuchnia wyposażona również w nowe meble i sprzęt AGD- piekarnik w zabudowie, płyta elektryczna, lodówka, zmywarka. Nowe drzwi wejściowe. Meble kuchenne w cenie mieszkania. Reszta do uzgodnienia. Dwie piwnice. Wolne od zaraz.

  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Jolanta Wolska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu