Kamień Pomorski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
175 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
FKT24030

Opis nieruchomości

WYMARZONA DZIAŁKA DLA WĘDKARZY- dostęp do rzeki Dziwny i Zalewu Kamieńskiego w sąsiedztwie nowo powstającej mariny. Na działce jest prąd i woda. Gaz w drodze.
Działka o powierzchni 1600 m2 położona w Kamieniu Pomorskim nad Zalewem Kamieńskim. Ogrodzona. Bardzo solidne ogrodzenie z fundamentem betonowym na głębokość 1 m2, słupki metalowe, panele drewniane
Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy dla domu jednorodzinnego. W Studium Zagospodarowania przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą utwardzoną. Bliski dostęp do Zalewu.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Murowane
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Telefon:
+48501517700
Telefon:
+48914888052
E-mail:
jola@faktoria.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Faktoria" Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest „Faktoria” Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości z siedzibą przy pl. Lotników 6/2, 70-414 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@faktoria.szczecin.pl… czytaj więcej